Jako Brokers 4 Business chcielibyśmy obsługiwać Państwa firmę pod kątem ubezpieczeniowym.

Ale dlaczego mieliby Państwo wybrać właśnie nas?

 

Oto kilka powodów:

 

1. Wiemy gdzie występują problemy u innych agentów czy brokerów, dlatego w 95% procent przypadków po rozpoczęciu współpracy z nowym Klientem jesteśmy w stanie:

 

– zmniejszyć koszty składek ubezpieczeniowych w ujęciu rocznym

– zwiększyć zakresy ubezpieczenia

– zrobić darmowy audyt polis

– zoptymalizować procesy związane z ubezpieczeniami

– raportować podsumowania wydatków na ubezpieczenia jak i wszystkich informacji związanych z ubezpieczeniami, tak aby zarządzający miał wszystko w jednym miejscu.

 

2. Mamy realną przewagę rynkową.

 

Jako jedyni w Polsce używamy analizy statystycznej przed przystąpieniem do negocjacji z Towarzystwami Ubezpieczeń. Dzięki temu wiemy w jakich realnych widełkach powinny znaleźć się Państwa oferty za ubezpieczenia zanim TU zaproponuje swoje wyższe stawki. Ponad to nasi Brokerzy są przeszkoleni pod kątem umiejętności negocjacyjnych, dzięki czemu przystępują do negocjacji przygotowani. Sprawia to, że jesteśmy w stanie obniżyć składki do MINIMUM, co przekłada się na redukcję kosztów ponoszonych przez Firmę.

 

3. Wzorowa obsługa

 

Dokładamy wszelkich starań, aby ograniczyć czas Klienta, który musi poświęcać ubezpieczeniom w Firmie. Monitorujemy daty zapadalności polis, pomagamy w likwidacji szkód, a Broker-Opiekun Klienta pozostaje do dyspozycji nawet po godzinach pracy. Raz na pół roku wysyłamy pełnowartościowe raporty podsumowujące wszystkie działania ubezpieczeniowe w Państwa Firmie, wraz z ich analizą i komentarzem.

 

Koszt inwestycji w zmianę obsługi na Brokers 4 Business, to zero złotych i około 15-20 minut poświęconego czasu, dlatego potencjalny zwrot może być gigantyczny.

 

Jeżeli są Państwo zdecydowani na zmianę, proszę o kontakt na:

misinski@brokers4b.pl

bądź poprzez wypełnienie formularza, z pewnością się skontaktujemy!